Віцечемпіони у весняній Спартакіаді-2026 — достойний результат Фахового коледжу

Минулої суботи у Старому Самборі відбувся яскравий фінальний етап весняної Спартакіади-2026. Змагання, які вже стали доброю традицією Старосамбірської громади, проходять з ініціативи міського голови Ігоря Трухима серед закладів, установ та організацій територіальної громади.
Команда Фахового коледжу Львівського університету бізнесу та права під керівництвом заступника директора Назарія Титара гідно представила наш заклад у всіх видах програми.
Честь коледжу захищали викладачі: Назарій Титар, Михайло Олійник, Володимир Андраш та Ігор Веселовський, а також студенти: Юрій Пашкевич, Іван Калька, Владислав Шандровський, Віталій Торчиняк, Сергій Гурничний, Андрій Криницький та Віктор Поврозник.
Наші спортсмени продемонстрували високий рівень підготовки, наполегливість і справжній командний дух. Особливо вдалими стали виступи в таких дисциплінах:
- Міні-футбол — золото;
- Настільний теніс — срібло;
- Перетягування канату — срібло.
У інших видах змагань результати були скромнішими, проте в загальному командному заліку команда Фахового коледжу впевнено виборола срібні нагороди!
А нашими суперниками були команди: Старосамбірської міської ради, ФОПів та Старосамбірського ринку, «Карпатський РЕМ», Надлісництво Самбірської філії «Карпатський лісовий офіс» ДП «Ліси України», Національна поліція.
Щиро дякуємо Старосамбірській міській раді, зокрема відділу культури, молоді, спорту та туризму та його керівнику Ігорю Піху, за організацію чудового спортивного свята.
У таких заходах немає переможців і переможених — є лише ті, хто перемагає себе, отримує заряд позитивної енергії, яскраві емоції та незабутні спогади. Саме за це ми так любимо спорт!
Дякуємо всім учасникам та суперникам за спортивний азарт, чесну боротьбу і незламний дух!
До нових зустрічей на спортивних майданчиках!



